Все, що потрібно знати про iPhone 8

Кілька годин тому в мережі з’явилася перші імовірно реальні зображення одного з прототипів iPhone 8. Смартфон може стати флагманом Apple 2017 року і вийти вже восени. Відповідаємо на запитання, яким він може бути.

Дисплей може зайняти всю передню панель

Безрамкові екрани – справжній тренд 2017. Їх вже отримали Samsung Galaxy S8 і LG G6. З великою ймовірністю щось подібне буде і у флагмані Apple цього року – про це говорять практично всі витоки, які вже потрапили в мережу.Проте, рівнятися в даному випадку потрібно не на компанію Samsung. Як не дивно найбільш практичне рішення вийшло у LG – міліметрові рамки навколо для зручності хвата і ніякої загнутими з боків або іншим краям.

Подвійна камера може стати вертикальної

Останній фото-слив iPhone 8 говорить про заміну горизонтальної камери вертикальної. Це ж ми вже бачили на різних схемах, які потрапляли в мережу силами інсайдерів, які працюють на Foxconn – заводі-збирача продукції Apple.
Якогось функціонального сенсу в цьому швидше за все немає. Але саме таке розташування може виявитися правильним з точки зору дизайну. Принаймні, горизонтальне положення камери з усіма додатковими елементами виглядає жахливо.

Задня частина може виявитися скляній

Припускаємо, що в даний момент Apple тестує два варіанти нового флагмана. Один використовує традиційний алюміній, а ось другий – загартоване скло. Саме тому в мережі з’являється суперечлива інформація з цього приводу.
Скло виглядає більш цікавим рішенням навіть на шкоду практичності. По-перше, з ним можлива реалізація бездротової зарядки індукційним способом. По-друге, алюміній перестав сприйматися премиально, адже вже встановлено повсюдно.

Сенсор відбитків пальців під питанням

З сенсором відбитків пальців Touch ID ситуація аналогічна. Є два варіанти його розташування – його можуть вбудувати в екран або аналогічно Samsung Galaxy S8 перенести на задню частину корпусу смартфона прямо під логотип.
Останній варіант не виглядає придатним для застосування. На задній панелі iPhone 8 швидше за все буде і без того занадто багато компонентів, які навряд чи позитивно позначаться на мінімалістичному зовнішньому вигляді смартфона і зручність використання.

Біля камери знайдеться місце AR-датчику

Між камерами iPhone 8 може знайтися місце для спеціального тривимірного сенсора для використання доповненої реальності. Він буде сканувати об’єкти в просторі, щоб перетворити в результаті в осмислене зображення з доп. об’єктами на екрані.
Саме доповнена реальність повинна виявитися однією з головних фішок смартфона на рівні з високою продуктивністю, безрамковий екраном і підвищеної вартістю, яка переведе його в інший клас пристроїв.

Кигуруми купить в Украине kigurumi.com.ua пижама кигуруми по лушчим ценам с доставкой.

Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту.