Хакери Зламал Останню версію Denuvo

Гонка озброєнь між хакерами і творцями антипіратської захисту Denuvo набирає нових обертів. Нагадаємо, минулого тижня піратам вдалося зламати гучну Mass Effect: Andromeda, але через кілька днів гру оперативно перенесли на нову версію DRM-захисту. Ця версія Denuvo також використовується в 2Dark, NieR: Automata, Dead Rising 4 і Bulletstorm: Full Clip Edition. І ось одну з цих ігор успішно зламали.
Купить женскую одежду оптом пронто мода из Италии оптом по лучшим  ценам с доставкой.

Про злом пригодницької стелс-ігри 2Dark оголосила італійська команда хакерів Conspiracy. На обхід новітньої захисту Denuvo їм знадобився цілий місяць. Так як самі творці DRM ніяк не відокремлюватися різні версії свого власного захисту, хакери дали їй назву Denuvo v4. Успіх піратів означає, що вже найближчим часом є сенс очікувати злому NieR: Automata і Dead Rising 4, що використовують ту ж версію DRM, що і 2Dark.

Автори Denuvo вже не раз відзначали, що їх основною метою є зовсім не створення незламної захисту, яку неможливо обійти. Їх головне завдання полягає в тому, щоб уберегти гру від піратів на старті, коли показники продажів знаходяться на самому піку. І в основному зі своїми обов’язками творці Denuvo справляються. Винятком на даний момент є лише Resident Evil 7, версія захисту якої під натиском хакерів не протримався і тижні.

Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту.