Архив категории ‘Новини мережі’

Перевидання Shadow Complex безкоштовно доступне на PC

Під час шоу Game Awards 2015 студія Epic Games підтвердила існування перевидання Shadow Complex, чутки про який з’явилися кілька днів тому. Що вийшла в 2009 році на Xbox 360 гра вже доступна на PC, а в майбутньому буде випущена на PlayStation 4 і Xbox One. Оновлена ​​версія отримала назву Shadow Complex Remastered – власники PC […]

Екскурсії в Паттаї – отзывы о путешествие компанией Аммута Тревел

Ви плануєте побувати в Паттаї? Чим же вона примітна? Які екскурсії в Паттаї заслуговують уваги туристів? Паттайя – відомий курорт, розташований в південно-східній частині Таїланду, на східному узбережжі Сіамської затоки. Відстань від Бангкока становить 165 кілометрів. Саме в Паттаї можна пізнати незвичайну культуру, насолодитися мальовничою природою і зрозуміти, що ж являє собою сприятливий клімат.

5 трюків, які допоможуть знайти що завгодно і кого завгодно онлайн

Як вистежити навіть тих людей, які перешкоджають цьому всіма силами? Неабиякі навички вистежування онлайн знадобляться кожному з нас. Ні, не тому, що ми виправдовуємо вистежування, а тому, що, як відомо, будь-яке знання – сила. Тим більше, якщо ви самі не знаєте як відшукати людей онлайн, ви також не маєте ні найменшого поняття, яку інформацію про […]

Вывеска и соответствующее оформление от «Первой Рекламной Компании» в Киеве

Разнообразные вывески рекламного и информационного характера представляют собой один из самых эффективных способов продвижения информации о товарах или услугах, а так же является основным источником, откуда потребитель может узнать информацию об услугах компании.

10 мільйонів унікальних гравців у DOTA 2 за грудень 2014

В прошлом месяце – Декабре 2014, DOTA 2 достигла очередной знаменательной точки в своей истории. В прошедшем месяце было зафиксировано рекордное число уникальных игроков – 10 миллионов.